Kazino Zaidimai Zaidimai Vaikams Zaidimai Suaugusiems Zaidimai Mergaitėms Parsisiuntimui

LOGINIAI ZAIDIMAI

 

 

 

 

 

          Prime Slots - vienas didžiausių internetinių žaidimų tinklapis pasaulyje, šiuo metu turintis daugiau kaip 75 mln. narių.  Pripažintas saugiausiu AOL, MSN ir daugelio kitų žymių kompanijų. Išbandykite savo sugebėjimus žaidžiant populiariausius ir geriausiais pripažintus  TV ir kitus žaidimus. Geriausi žaidimai internete (online skill games), kuriuos žaidžiant turite galimybę laimėti piniginių prizų.

         Online skill-based games - žaidimai kurie priklauso tik nuo žaidėjo fizinių įgūdžių  ir yra paremti ne atsitiktinumu ar sėkme, bet priklauso tik nuo greitos reakcijos, miklumo arba loginio, strateginio mąstymo, žinių..  Kiataip nei azartiniuose žaidimuose (gambling),  kur galimybė laimėti užprogramuota mažesnė nei laimėti, čia galimybės laimėti lygios galimybei pralaimėti. Šie žaidimai lavina atmintį, mąstymą, tobulina dėmesio koncentraciją.

      

Nemokamai užsiregistravę galėsite varžytis su žaidėjais iš viso pasaulio.  Jūsų laimėjimai priklauso tik nuo Jūsų sugebėjimų ir žinių žaisti.

         

         Dėkojame  už atsiųstus padėkos laiškus, džiugu iš daugelio Jūsų girdėti, kad sėkmingai žaidžiate ir laimite didelius prizus. Klausimus, pasiūlymus ir toliau siųskite adresu: info@Nemokami-Zaidimai.com

 

Registracija

 

 

Populiariausi geriausi nemokami žaidimai:                                                                                                                                

 

 

Sukinėkite skritulį - Loginiai Žaidimai

 

Pelės kursoriumi sukinėkite žaidimo skritulį taip, kad kamuoliukas patektų į pulsuojatį tašką. Įdomus loginis žaidimas  su vis sudėtingesniais lygiais.

 

Daugiau žaidimų kategorijoje - Loginiai Žaidimai

 

Loginis žaidimas - Lobių dėžė.

 

 

 Lankytojų skaitliukas

Skaitiklis.lt - nemokama lankomumo statistika

© 2006 - 2017 Nemokami-Zaidimai.com